Krav Maga Silesia

Kim jesteśmy?

Nasz klub Krav Maga Silesia zajmuje się szkoleniami z zakresu skutecznego systemu samoobrony Krav Maga Global na terenie województwa Śląskiego. Zapraszamy osoby w każdym wieku, ponieważ metody nauczania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Trenujemy w małych grupach w celu zapewnienia najwyższej jakości usług oraz zagwarantowania bezpieczeństwa w trakcie zajęć.

Nasza kadra trenerska stale aktualizuje swoją wiedzę uczęszczając regularnie szkolenia w Polsce i za granicą, poznając najnowsze techniki Krav Maga. Następnie przekazujemy tę wiedzę naszym kursantom, zapewniając im dostęp do najskuteczniejszych metod obrony osobistej.

Co to jest Krav maga?

Krav maga (hebr. קרב מגע, dosłownie „walka w bliskim kontakcie") – system walki opracowany dla Sił Obronnych Izraela, który składa się z kombinacji najbardziej skutecznych technik pochodzących z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych sztuk walki. W przeciwieństwie do mieszanych sztuk walki (MMA), Krav Maga skupia się na rzeczywistych sytuacjach i najskuteczniejszych kontratakach, także z obronami trwale uszkadzającymi agresora.

System samoobrony i walki wręcz został zapoczątkowany w latach 30. XX wieku w Czechosłowacji, przez Imiego Lichtenfelda i rozwinięty przez niego w kolejnych dekadach w Izraelu. System bazuje na podstawowych odruchach obronnych człowieka. Składa się z szeregu technik, w skład których wchodzą pchnięcia i dźwignie, jak i uderzenia i kopnięcia na okolice gardła, oczu, potylicę, czy strefę krocza. System cały czas ewoluuje na drodze licznych badań i doświadczeń użytkowników, ale także przejmując z innych systemów obronnych bądź sztuk walki najbardziej skuteczne rozwiązania.

4 Zasady Krav Maga

Krav maga stosuje gradację obrony w zależności od intensywności ataku i sytuacji broniącego się, czemu służą cztery zasady:

Oferta zajęć Krav Maga Silesia w Katowicach

Krav Maga treningi indywidualne


Zajęcia w małych grupach do 4 osób, podczas których dostosowujemy program i harmonogram treningów, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby każdego klienta. Zapewniamy szybkie postępy, przyjazną atmosferę oraz świetną zabawę.

Krav Maga dla dorosłych


Regularne zajęcia odbywają się w małych grupach, których liczba nie przekracza kilkunastu osób. Serdecznie zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek czy predyspozycje. Pierwszy trening jest zawsze bezpłatny. Przyjdź, wypróbuj i przekonaj się sam! Kida!

Krav Maga warsztaty i seminaria


W naszym klubie regularnie organizujemy seminaria skupiające się na popularnych sytuacjach, z którymi możesz się spotkać na co dzień, takich jak: walka w stójce i w parterze, obrona przed uzbrojonym agresorem, czy ochrona osób bliskich. Szczegółowe informacje o nadchodzących wydarzeniach znajdziesz w zakładce „Aktualności". Do zobaczenia!

Krav Maga obozy treningowe


Organizujemy 3-5 dniowe wyjazdy szkoleniowe zarówno latem, jak i zimą, aby przyspieszyć rozwój Twoich umiejętności samoobrony. Zapewniamy doskonałą zabawę, przyjazną atmosferę oraz, oczywiście, około 6-8 godzin treningów plenerowych dziennie.

Krav Maga szkolenia dla służb, firm i organizacji


Oferujemy specjalistyczne szkolenia Krav Maga dla jednostek i służb mundurowych, a także organizujemy warsztaty samoobrony dla firm. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Krav Maga dla dzieci i młodzieży


Zajęcia z samoobrony dla dzieci i młodzieży w wieku 8-12 lat. Twoje dziecko zwiększy swoją sprawność i stanie się bardziej pewne siebie. Z uśmiechem na twarzy i często w formie zabawy nauczy się, jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych. Daj swojemu dziecku możliwość efektywnego wykorzystania nadmiaru energii podczas treningów Krav Maga!

Nasze uprawnienia instruktorskie

Izraelskie uprawnienia międzynarodowego instruktora Krav Maga od sierpnia 2014r.

 Instruktor Combat & Fighting

Instruktor VIP & 3rd Party Protection

 Instruktor Krav Maga in Law Enforcement

 Expert I Krav Maga (I Dan na czarnym pasie)

Poznaj opinie o naszym klubie

Aktualności

KONCERT RELAKSACYJNY W DŹWIĘKACH INSTRUMENTÓW ARCHAICZNYCH

KONCERT RELAKSACYJNY W DŹWIĘKACH INSTRUMENTÓW ARCHAICZNYCH

KONCERT RELAKSACYJNY W DŹWIĘKACH INSTRUMENTÓW ARCHAICZNYCH Masaż ciała gongami, misami dźwiękowymi oraz instrumentami archaicznymi działa regeneracyjnie, odprężająco i stymulująco na…

Więcej
Krav Maga Silesia – Warsztaty „Mentalność Wojownika”

Krav Maga Silesia – Warsztaty „Mentalność Wojownika”

Krav Maga Silesia Katowice - Warsztaty "Mentalność Wojownika" Opis warsztatów Zapraszam serdecznie na pięciogodzinne warsztaty Krav Maga pt. "Mentalność Wojownika"…

Więcej
Koncert relaksacyjny – Gongi, Misy, Bębny, Kamertony. Katowice

Koncert relaksacyjny – Gongi, Misy, Bębny, Kamertony. Katowice

Zapraszamy na magiczne doświadczenie jakim jest Koncert Gongów Celebrujący Pełnię Księżyca w Pannie, który wybrzmi 24 - 25 lutego.Wpływ pełni…

Więcej

Grafik treningów w Katowicach

Zajęcia Grupowe – Dorośli i Młodzież

wtorek i czwartek: 18.30 – 19.45


Treningi Indywidualne – Dorośli i Młodzież

poniedziałek – sobota: 8:00- 21:00

Cennik Krav Maga Silesia

Treningi grupowe dla młodzieży i dorosłych

    Pierwszy trening jest zawsze bezpłatny, przyjdź i przekonaj się czym jest Krav Maga!

  • karnet grupowy: pojedynczy trening – 40zł
  • karnet grupowy: 1 trening w tygodniu – 140zł/m-c
  • karnet grupowy: 2 treningi w tygodniu – 200zł/m-c

Treningi indywidualne


Cena do uzgodnienia z klientem – uzależniona od częstotliwości treningów.

  • Pierwszy trening personalny w tygodniu – 200zł
  • Drugi trening personalny w tygodniu – 180zł
  • Trzeci trening personalny w tygodniu – 150zł

Lokalizacja Krav Maga Silesia Katowice

40-659, Katowice
ul. Harcerzy Września 1939r 5

GWSH, Sala B001-B003 poziom -1

Napisz do nas


    Kravmagasilesia1