Krav Maga Silesia – Warsztaty „Mentalność Wojownika”

Krav Maga Silesia Katowice – Warsztaty „Mentalność Wojownika”

Opis warsztatów

Zapraszam serdecznie na pięciogodzinne warsztaty Krav Maga pt. „Mentalność Wojownika” z Tito w naszym klubie w Katowicach ???

Teoria i praktyka. Wykłady połączone z treningiem.
Praktyczne ćwiczenia, narzędzia i techniki które możesz potem wykonywać sam w domu.

Mental wojownika przekłada się na wszystkie aspekty życia i jest integralną częścią systemu samoobrony Krav Maga. Będziecie mogli praktykować już na miejscu ten aspekt mentalny łącząc go z różnymi technikami i taktykami krav maga. Przerobimy również o mentalne programy jednostek specjalnych, służb i agentów operacyjnych. Dowiecie się co to znaczy być wojownikiem, podążać drogą wojownika i jak ta ścieżka przekłada się na wszystkie aspekty życia. Będzie się działo??

Seminarium poprowadzi Tomek „Tito” Balcerzak Expert 3 KM. Tito ma ponad 25 letnie doświadczenie w systemie Krav Maga oraz uprawnienia do szkolenia osób cywilnych, szkoleń policji, służb militarnych i ochrony Vip-a. Pracował ze wszystkimi jednostkami czołowymi w Polsce łapiąc doświadczenie i wymieniając się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Świetny metodyk, pasjonat systemu, miłośnik życia, i do tego niesamowicie skromny i pozytywny człowiek ?

Termin i godzina wydarzenia

25.02.2024 niedziela, godzina 10.00 – 15.00

Lokalizacja seminarium

Klub Krav Maga Silesia, Katowice, ul. Harcerzy Września 1939 r 5
Sala B001-B003 poziom -1

Cena szkolenia

Pojedyncza wejściówka – 170 zł

Zapisy i kontakt

518-333-596
[email protected]
www.kravmagasilesia.pl